AUSA D150 AHG
Dampry a přepravníky · roky výroby 2006–dosud · AUSA
Kompaktní kolový damper s nosností 1,5 tuny a malými vnějšími rozměry. Díky své obratnosti se dostane i na stísněná staveniště, kam by se větší stroj nevešel.
Parametry
| Nosnost | 1.5 t |
|---|---|
| Provozní hmotnost | 1.65 t |
| Výkon | 16.8 kW |
| Motor | Kubota D1105 |
Podle provozní hmotnosti 1,65 t patří mezi lehčí stroje v kategorii Dampry a přepravníky — v katalogu se pohybuje od 1,65 do 4,94 t (průměr 3,5 t).
Orientační cena
Orientační ceny — trh se stavebními stroji nemá veřejný ceník; skutečná cena závisí na stáří, motohodinách, stavu a výbavě.
Aktuální inzeráty v bazaru →Typické použití
Přeprava materiálu na malých a městských stavbách.
Časté dotazy
Do jaké kategorie patří AUSA D150 AHG?
AUSA D150 AHG je dampry a přepravníky značky AUSA. Vyrábí se v letech 2006–dosud.
Kolik váží AUSA D150 AHG?
Provozní hmotnost je přibližně 1,65 t.
Jaký má výkon AUSA D150 AHG?
Motor má výkon zhruba 16,8 kW (Kubota D1105).
Jakou má AUSA D150 AHG nosnost?
Maximální nosnost je přibližně 1,5 t.
Kolik stojí ojetý AUSA D150 AHG?
Orientačně 250–600 tis. Kč. Cena závisí na stáří, motohodinách, stavu a výbavě — sledujte aktuální inzeráty v bazaru.
Alternativy v kategorii Dampry a přepravníky
Porovnat parametry v srovnávači →Než AUSA D150 AHG koupíte
Foto: Cjp24 · CC BY-SA 4.0 · zdroj