Kramer 5055

Nakladače · roky výroby 2014–dosud · Kramer

Kompaktní kolový nakladač o hmotnosti 3,45 tuny se všeřízenými nápravami. Je obratný a šetrný k trávníku, což z něj dělá oblíbený stroj u obcí a živnostníků.

Kramer 5055 — Nakladače

Parametry

Provozní hmotnost3.45 t
Objem lžíce0.65 m³

Podle provozní hmotnosti 3,45 t patří mezi lehčí stroje v kategorii Nakladače — v katalogu se pohybuje od 3,45 do 10,7 t (průměr 6 t).

Orientační cena

Nová900–1 400 tis. Kč
Ojetá400–900 tis. Kč

Orientační ceny — trh se stavebními stroji nemá veřejný ceník; skutečná cena závisí na stáří, motohodinách, stavu a výbavě.

Aktuální inzeráty v bazaru →

Typické použití

Nakládka a manipulace ve stísněných prostorech, komunální a zahradní práce.

Časté dotazy

Do jaké kategorie patří Kramer 5055?

Kramer 5055 je nakladače značky Kramer. Vyrábí se v letech 2014–dosud.

Kolik váží Kramer 5055?

Provozní hmotnost je přibližně 3,45 t.

Kolik stojí ojetý Kramer 5055?

Orientačně 400–900 tis. Kč. Cena závisí na stáří, motohodinách, stavu a výbavě — sledujte aktuální inzeráty v bazaru.

Alternativy v kategorii Nakladače

Porovnat parametry v srovnávači →

Než Kramer 5055 koupíte

Foto: Kahvilokki · CC BY-SA 4.0 · zdroj